טכנאי מקררים

אור קור שירותי קירור
052-2509404
ניסים טכנאי מומחה לתיקון כל סוגי המקררים והמקפיאים. בעל ניסיון של למעלה מ-17 שנה.

א.ד חשמל וקירור
050-533-0334
טכנאי מקצועי, ותיק ומיומן שמאחוריו עשרים שנות מוניטין, אשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות מקצועי, מהיר, יעיל ואדיב!

יוסי פרת טכנאי קירור
052-2459306
יוסי פרת טכנאי מקררים מוסמך בעל ותק רב שנים של 33 שנות ניסיון בשירותי תיקון מקררים.

המקרר התקלקל?
המקרר לא מקרר? עושה רעשים? לא פועל כמו שצריך? כעת החלטתם לקרוא לטכנאי מקררים שיטפל בבעיה ולא יודעים עדיין איזה טכנאי תרצו להזמין? טכנאי.קום מכיל רשימה של טכנאי מקררים אשר מוסמכים לתיקון מקררים מכל סוג ובכל אזור שירות בארץ, כך שגם אם המקרר לא מקרר – יש פתרון והוא קל משחשבתם. חלק גדול מהטכנאים שאנו מפרסמים באתר הם טכנאי מקררים יצאת צדיק שהופיעו בתוכניתו של חיים הכט. כאשר המקרר התקלקל או מכיל תקלה כלשהי, ברוב המקרים, בהם לכם אין הידע הנדרש לתיקון מקרר, יש צורך בקריאה לטכנאי שלמד וקיבל הסמכה לביצוע תיקון מקררים עבור לקוחותיו.

תיקון מקררים
טכנאים המוסמכים לתקן את המקרר הביתי או המסחרי שלכם מתמחרים את עבודתם כל אחד בצורה שונה וזאת בהתאם לשעות העבודה, וותק וניסיון של בעל המקצוע, חלקים שהוחלפו ועוד מספר פרמטרים, אך ידוע שעבור שירות ביקור טכנאי תיקון מקררים נהוג לשלם בין 150 ל-250 ₪ וזאת עבור הגעתו, זמנו ואבחנתו של הטכנאי מקררים שהגיע בשירות עד אליכם. רבים אינם יודעים אך גם במקרר, כמו גם במזגן, הקירור פועל באמצעות גז ובעיות גז במקרר הינם שכיחות, ידוע שעלות מילוי גז במקרר נע בין המחירים 300-400 ₪. על מנת לקבל שירות תיקון מקררים טוב ויעיל יש לבחור את הטכנאי הטוב ביותר עבורכם, וכאן אנו נכנסים אל התמונה – כל טכנאי מקררים שאנו מפרסמים באתר עובר בדיקות קפדניות להוכחת איכות בעל המקצוע, שנדרש להגיע עם שירות אדיב ועם מחירים הוגנים.

טכנאי מקררים

סוגי מקררים – האם יש הבדלים?
ישנם סוגי מקררים שונים עם המון חברות ויצרניות בשוק הישראלי: סמסונג, אמנה, שארפ, LG , האייר, אמקור, ליבהר, בלומברג ועוד. בעת חיפוש אחר שירות תיקון מקרר לא אמורה להיות או הבדל כאשר מחפשים נניח שירות תיקון מקרר אמקור או תיקון מקרר סמסונג, אין הדבר אומר שצריך לחפש טכנאי מקרר סמסונג או אם מעוניינים בתיקון מקרר LG או תיקון מקרר אמנה לא נחפש טכנאי מקרר אמנה שמתמחה אך ורק בסוג אחד של המקררים. נכון לומר שיש טכנאי מקררים שלא מתמחים או מעדיפים שלא לתקן מקרר מסוג מסוים, זאת בשל אי-כדאיות מצד הלקוח, שברוב המקרים מעדיף לקנות חדש בשל המורכבות של התיקון והמחיר הגבוה שלא משתלם לאף צד.

איך אדע להזמין טכנאי מקצועי ויעיל?
כאשר טכנאי מוצג באתרינו, פירוש הדבר שעבר בדיקות מעמיקות מצד מנהלי האתר והדבר מעיד על היותו טכנאי מקררים מקצועי אשר יש בידו את הידע הנדרש לספק שירותי תיקון מקרר לכל צורך ולפתרון כל תקלה במקרר. כמו כן, ישנם טכנאי מקררים יצאת צדיק המופיעים באתרינו, שכן ידוע כי אותם טכנאים נמצאו אמינים גם בתכנית יצאת צדיק טכנאי מקררים.