טכנאי מחשבים

נתנאל טכנולוגיות
052-4883280
טכנאי מחשבים לבית ולעסק, הקמה ותחזוקת שרתים ורשתות, שירותי סיסטם ומערכות מידע, שירותי מחשוב לעסקים.

ניב מחשבים
052-5704555
אנשי ניב מחשבים הם אנשי מקצוע מעולים המתמחים באחזקה ובמתן שירות למחשבים - טאבלטים, מחשבים ניידים, מחשבים נייחים ועוד.

איציק מחשבים
052-789-2525
איציק טכנאי מחשבים ורשתות בעל ניסיון עשיר בפתרון כל תקלות המחשוב והרשתות ללקוחות פרטיים ועסקיים.

טכנאי מחשבים
כיום תחום תיקון מחשבים הינו תחום שונה מתיקון כלל המוצרים הביתיים או העסקיים שיש בידינו, טכנאי מחשבים בישראל אינו צריך הסמכה כלשהי על מנת להציג עצמו כטכנאי מחשבים, בשונה משאר סוגי הטכנאים בארץ. בדיוק מהסיבה הזאת בחרנו שכן לבחור עבורכם רשימת טכנאי מחשבים ומעבדות מחשבים העוסקים בכל הנוגע לתהליך תיקון מחשבים ניידים ונייחים כאחד, וזאת כדי להבטיח עבורכם שבעת התקשרות עם טכנאי PC או טכנאי מק עבור קבלת שירות תיקון, תוכלו להיות בטוחים שעשיתם את ההחלטה הנכונה. טכנאי מחשבים איכותי ידע לאבחן את הבעיה ולפתור את התקלה לפי אופייה וכל המתנהל בשטח אם המחשב לא עולה או משמיע צפצוף מוזר – יש לזה סיבה. כל מעבדת מחשבים שאליה תיגשו תוכל לפתור עבורכם בעיות חומרה, תוכנה, תקשורת, תיקון מסך מחשב ותספק שירותים טכניים כאלו ואחרים.

טכנאי מחשבים

תיקון מחשבים ניידים
עם קדמת הטכנולוגיה והמחשבים הניידים שהפכו לחזקים יותר ויותר, אין פליאה גדולה בהיקף השימוש ההולך והגובר במחשבים ניידים ועם זאת גם הביקוש לתיקון מחשבים ניידים, שכמו כל מכשיר חשמלי אחר זקוק לטכנאי מדי פעם. אחד הדברים היותר רגישים במחשב הנייד שלנו הוא כמובן המסך, ולכן אחת מבין הקריאות המבוקשות ביותר לטכנאי שמתקן מחשבים ניידים הינה תיקון מסך מחשב נייד (כמו גם בטלפונים חכמים). במקרים בהם המחשב לא עולה ניתן לטפל במקרה בעצמיכם ללא כל צורך בקריאה לטכנאי מחשבים, זאת כמובן במידה ויש לכם את הידע הדרוש לפתרון התקלה ועל אחריותכם המלאה כל אשר יקרה למחשב, חלקיו והקבצים היושבים על הדיסק הקשיח שלו. כל טכנאי מחשבים מתמחר אחרת את עבודותו, לדוגמה מחיר תיקון מסך מחשב נייד נע בין 500-800 ₪ תלוי הדבר בעיקר בסוג המחשב, גודל המסך ומורכבות העבודה, כמובן שמעבדה לתיקון מחשבים תיקח בחשבון גם את התעריף השעתי שלה בעת תמחור תיקון מחשבים, כמו גם בתיקון מסך למחשב נייד. במידה והמחשב לא עולה או שאתם זקוקים לטכנאי PC להחלפת מסך למחשב נייד תוכלו לפנות למעבדה לתיקון מחשבים ניידים המוצגת ברשימת הטכנאים והמעבדות באתר טכנאי.קום.

בחירת מעבדת מחשבים
ראשית, יש לומר שאנו מבצעים סינון ומקפידים על כללי איכות גבוהים ביותר עם כל מעבדות המחשבים שאנו מפרסמים בטכנאי.קום וזאת כדי להבטיח איכות תיקון מחשבים גבוהה ללא תקלות חוזרות, המגיעות עם שירות אדיב ובמחירים הסבירים לשוק ולעבודה המתבצעת. כל מעבדת מחשבים וכן טכנאי מחשבים הפועל באופן עצמאי עובר סדרת בדיקות איכות קפדניות ואנו מקבלים באופן שוטף פניות חיוביות מלקוחות אותם הטכנאים. אז אם המחשב לא נדלק או אם קרתה תקלה כזו או אחרת במחשב שלכם – אל דאגה, יש למי לפנות.