טכנאי מזגנים

יהודה קירור
054-253-6000
טכנאי מזגנים מקצועים מוסמכים ונותנים שירותי תיקון לכל סוגי המזגנים.

פאן קור
054-301-0183
יורי טכנאי מיזוג וקירור בעל ניסיון רב! מתקין מערכות מיזוג וקירור, ממלא גז לפי הצורך, מתקן נזילות, מתקן תקלות במערכות.

רוי קור
1-700-077-179
רויקור מיזוג אויר מנוהלת מאז 1993,על ידי אייל גבעולי, טכנאי מזגנים מוסמך.

טכנאי מזגנים לכל צורך
שיא הקיץ, חם והמזגן לא מקרר או ששיא החורף הגיע, הגשם דופק בחלון, ופתאום המזגן לא מחמם, לאחר מספר בדיקות מתברר שצריך טכנאי מזגנים, בעל מקצוע המתמחה בתיקון מזגנים, שיגיע ויפתור את הבעיה במזגן. בעת הזמנת טכנאי מזגנים בשירות עד הבית במקרים בהם המזגן לא מקרר, לא מחמם, מרעיש, נוזל, מקצר או לא עובד כפי שצריך, הטכנאי בודק את המזגן בצורה היקפית, יגיע אל גורם הבעיה ויאמר לכם במידה ותצטרכו להחליף חלק במזגן, במידה ואין תקלה באחד מחלקי המזגן בדרך כלל תחויבו עבור שירות ההגעה של טכנאי מזגנים עד הבית, זאת כמובן גם בשירות התקנת מזגן או מילוי גז למזגן.

טכנאי מזגנים

התקנת מזגן
אם עוד לא קניתם מזגן, דעו לכם שרשימת היצרנים ארוכה: אלקטרה, תדיראן, LG, אלקו, מיצובישי, טורנדו, ווירפול ועוד. כאשר מדברים על מחיר וכשואלים כמה עולה התקנת מזגן או תיקון, לכל מתקין מזגנים או טכנאי מזגנים שמוסמך לביצוע עבודות תיקון מזגנים יש את התמחור שלו, כאשר נרצה להעריך עלות התקנת מזגן נצטרך לקחת בחשבון האם מדובר בהתקנת מזגן עילי או התקנת מזגן מיני מרכזי, אורכי הצנרת ועוד מספר גורמים. לאחר שיחה מעמיקה שלנו עם מתקין מזגנים מכל אזור בארץ ניתן לומר כי מחיר מילוי גז למזגן מסתכם בסכום של כמה מאות שקלים (500-600 ש"ח), מחיר התקנת מזגן לעומת זאת יעלה קצת יותר, בין 1200 ל-1500 ש"ח. מלבד כמה עולה להתקין מזגן, בביצוע עבודת התקנת מזגן מחיר הוא לא הפרמטר היחיד שיש לבדוק בעת שיחה עם טכנאי בטלפון, לבדוק גם את איכותו וניסיונו של מתקין המזגנים שהזמנו, זכרו שמחיר התקנת מזגן זה לא כל מה שקובע כי בסופו של דבר, זול יכול לעלות ביוקר ואף אחד מאיתנו לא רוצה להישאר עם מזגן לא מחמם או עם תקלה שחזרה לה שוב.

תיקון מזגנים
המזגן התקלקל? מזגן לא מחמם או מקרר? או שאתם צריכים מילוי גז למזגן שלכם? ברשימה שלנו באתר תוכלו למצוא מספר רב של טכנאי מזגנים מכל הארץ לביצוע עבודות תיקון מזגנים, כמו כן תוכלו למצוא גם טכנאי מזגנים יצאת צדיק מהתכנית עם חיים הכט. בעת שיחת קריאה והתייעצות טלפונית עם טכנאי או עם מתקין מזגנים מומלץ להיות במקום שבו נמצא המזגן על מנת לבצע מספר בדיקות בטלפון וכדי שתוכלו לתת מידע אודות המזגן באופן מהיר ויעיל. סוג המזגן הינו מידע חיוני עבור טכנאי המזגנים וזאת משום שכל מזגן שונה מהשני ולא כל טכנאי מתמחה בתיקון כל סוגי המזגנים, נניח טכנאי מזגנים אלקטרה כמובן שנותן שירות תיקון מזגן אלקטרה, לכן מומלץ בראש ובראשונה לומר לטכנאי את סוג המזגן שיש לכם ולאחר מכן לספר לו על התקלה שיש לכם במזגן.