טכנאי טלויזיה

אלקטרון תיקון טלויזיות
1700-700-624
אלקטרון מעבדת תיקון טלויזיות המתמחים בתיקון כל סוגי המסכים של כל סוגי הטלויזיות. טכנאי טלויזיה עם בדיקות יסודיות ותיקון מקצועי ויעיל.

מיקי אלקטרוניקה
052-2468-665
טכנאי טלויזיות ביהוד המספק שירותי תיקון טלויזיה בכל אזור בקעת אונו, שוהם והסביבה. ניסיון של מעל ל-20 שנה בתחום התיקון.

שאול טכנאי טלויזיה יצאת צדיק
050-543-6137
שאול סגיב טכנאי לתיקון טלויזיות מכל הסוגים, שירות עד בית הלקוח. יצא צדיק בתכנית יצאת צדיק עם חיים הכט.

הטלויזיה התקלקלה
הטלויזיה לא עובדת? נוצר פס מעצבן לאורך כל המסך? פיקסל נשרף? כנראה שאתם זקוקים לטכנאי טלויזיה מוסמך המתמחה בתיקון טלוויזיות ולעבודת תיקון טלויזיה מהסוג הזה יש צורך בטכנאי היעיל ביותר. בדיוק בשביל זה הקמנו את אתר טכנאי.קום המשמש כאתר מתווך בין טכנאי טלויזיה לבין לקוחותיהם. רשימת הטכנאים באתר מורכבת מטכנאים מקצועיים ומנוסים שעברו סדרת בדיקות מקיפות והוכחו כטכנאים בכירים בתחום, וזה לא הכל, על מנת שתקבלו את השירות ברמה הגבוהה ביותר והאיכותית ביותר ישנו צוות בקרה המפקח על טכנאי הטלויזיה הנמצאים ברשימה באתר שלנו באופן שוטף, אנו מצאנו כי טכנאים אלו מיומנים ומוסמכים לביצוע תיקון טלויזיה לכל לקוח ויש ביכולתם לפתור כל תקלה מתיקון פלזמה ועד ל-LCD וכו', אין עוד כל צורך בחיפוש מיגע אחר טכנאי המתמחה בתיקון טלויזיות מסוג אחד בלבד, לא טכנאי טלויזיה LG שיודע לבצע ספציפית תיקון טלויזיה LG ולא טכנאי מסוג אחר, הטכנאים באתר שלנו מכירים כל טלוויזיה ויודעים לעבוד עם כל סוג של טלויזיה.

טכנאי טלויזיה

תיקון טלויזיה
תיקון טלוויזיות זה לא עניין של מה בכך ורק אדם שלמד את המקצוע יוכל לפתור את התקלות בטלויזיה שלכם בצורה יעילה ונכונה, כמו כן ישנם הבדלים משמעותיים בין יצרן ליצרן נניח תיקון טלויזיה LG תהיה שונה במקצת מתיקון טלויזיה סמסונג באופן התיקון ובחלקים שיצטרך טכנאי טלויזיה להחליף, במידה ויצטרך. עלות ביקור טכנאי טלוויזיה נע בין 150 ל-300 ₪ והוא תלוי בין היתר במרחק ובזמן הנסיעה של הטכנאי אליכם הביתה. כדי לבצע תיקון טלויזיה בצורה החכמה ביותר ולעזור לטכנאי טלויזיה שהזמנתם לאבחן ולאתר את הבעיה בזריזות מומלץ לשתף את הטכנאי במספר פרטים כמו גיל הטלויזיה, תדירות שימוש וכמובן מהי התקלה ומתי היא הופיעה לראשונה ומתי מופיעה כעת. אם התקלקלה לכם טלוויזיית הפלזמה המחיר יקבע בהתאם לגודלה, לחלקים שידרשו להחליף, במידה וכן יעשה, עלות תיקון פלזמה יכולה להגיע למחירים של מעל ל-1000 שקלים. במרבית המקרים אין צורך בתיקון מסך טלוויזיה אלא החלפת חלקים פנימיים שגורמים לבעיות בתצוגת המסך. כאשר מדברים על טלויזיה LG תקלות נפוצות, טכנאי טלוויזיה רבים אומרים כי אחת התופעות השכיחות ביותר היא מנורת מסך שנשרפה שפשוט גורמת למסך לא להידלק.

תהליך התיקון
ראשית, כאשר אתם מזמינים אליכם הביתה טכנאי טלויזיה שיאבחן את הטלויזיה שלכם יש לומר לטכנאי את העבר של הטלויזיה שלכם ואת גילו וכמובן להסביר ולפרט על אופי התקלה כדי שתהליך תיקון הטלויזיה תהיה קלה ויעילה יותר. טכנאי טלוויזיה מקצועי ידע לאבחן את התקלה ולהצביע על גורם התקלה לעיתים כבר מהרגעים הראשונים, כמובן שישנם מקרים בהם יהיה חייב הטכנאי לאבחן בצורה עמוקה יותר את התקלה ולשלוח את הטלויזיה שלכם למעבדה לתיקון טלויזיה ששם יוכלו לפתוח את מכסה הטלויזיה ולראות מהו הגורם לבעיה.