טכנאי דודי שמש

אור טכנאי דוד שמש
052-465-9339
באור מספקים מגוון שירותים לדודי שמש, כולל תיקון דודי שמש, תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה ביותר ועבודה מקצועית ויעילה. אחריות על כל עבודה.

שביט דודי שמש וחשמל
1800-719-719
בעיה בדוד השמש שלכם? צריכים טכנאי דוד שמש? שביט דודי שמש וחשמל עומדים לשירותכם וישמחו לספק עבורכם שירות בדיקה ותיקון לכל דוד שמש.

אור וחום דודי שמש
1800-70-70-73
חברת אור וחום דודי שמש וחשמל מבצעים תיקונים לדודי שמש מכל הסוגים במקצועיות ועם אחריות, במחירים ללא תחרות ובכל שעה. שירות 24 שעות ביממה.

טכנאי דודי שמש
דודי חשמל ושמש הן מוצרים בהם משתמשים כמעט בכל בית מגורים בישראל, למעט האנשים שהחליפו אותם במחממי מים הפועלים על גז, שנחשב לפחות בטיחותי ומסיבה זו רוב האנשים בוחרים להמשיך להשתמש בדודי חשמל ובדודי שמש. אחת לכמה זמן, עקב בלאי ואיכות החומר, נוצרות בעיות בדוד ומחייבות פעולות תיקון דוד שמש, במקרה בו אתם זקוקים לתיקון דוד שמש או התקנת דוד שמש מומלץ לבצע קריאה לטכנאי דודי שמש מקצועי ומוסמך מהרשימה המוצגת לכם כאן. על מנת לבצע תיקון דוד שמש בצורה נכונה ובטיחותית יש לקרוא לבעל מקצוע מוסמך לעבודה מן הסוג הזה, כדאי מאוד שלא לבצע תיקונים כאלו ואחרים או בכלל להתקרב אל דוד השמש מחשש לנפילה או גרימת נזק לדוד או לעצמכם. כדי שתוכלו להזמין את הטכנאי שלכם ללא כל חשש בדקנו כל טכנאי דודי שמש שצירפנו לאתר בסדר בדיקות קפדניות שסיננו את רשימתנו לטכנאי דודי שמש האמינים והאיכותיים ביותר בישראל. כמו כן, הטכנאים המוצגים כאן מוסמכים בביצוע החלפת דוד שמש, התקנת דוד שמש, תיקון דודי שמש כמובן, התקנת שעון לדוד, החלפת גוף חימום בדוד חשמל, החלפת פלאנג בדוד ועוד. לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם בהזמנת טכנאי דוד שמש ותיקון דוד בצורה נכונה יותר עבורכם.

טכנאי דודי שמש

דוד חשמל לא מחמם
חזרתם עייפים מהעבודה, כיוונתם את שעון הדוד מבעוד מועד, נכנסתם אל המקלחת וגיליתם שהדוד חשמל לא מחמם לכם את המים ואתם חייבים תיקון דוד שמש? מבאס, אבל לא סוף העולם. מצבים בהם דוד חשמל לא מחמם נובעים בדרך כלל כאשר התקלקל גוף החימום בדוד ויש צורת בהחלפת גוף חימום בדוד שמש (במקרה כזה גוף חימום לדוד שמש יעלה כ-500 ש"ח) או התרמוסטט, בכל מקרה במצב כזה יש להזמין טכנאי דודים אשר מוסמך לבצע תיקון דודים שיבדוק ויאבחן במקצועיות ובסופו של דבר יגלה מדוע הדוד חשמל לא מחמם ויציע לכם את התיקון המשתלם ביותר עבורכם במקרה זה. חשוב לדעת שעל מנת שהטכנאי יבצע עבורכם תיקון דוד שמש הכולל החלפת חלקים בדוד שיגדילו את מחיר התיקון, חייב הטכנאי קודם לבקש את הסכמתכם הן לביצוע התיקון והן לקבלת מחיר השירות שנקבע.

תיקון דוד שמש – קצת סדר בבלאגן
כאן נסביר לכם מהם החלקים המצויים בדוד שבד"כ הם שיוצרים או מהווים בעיה בדוד שלכם.

תרמוסטט הוא אחד מהחלקים היותר שכיחים שטכנאי דודים מחליפים בעת תיקון דוד שמש. תפקיד התרמוסטט הוא כמו במכשירי חשמל שונים (אפילו ברכב), לקבוע שליטה בטמפרטורה הרצויה, זאת אומרת ברגע שהדוד שלכם מבצע חימום ומגיע לטמפרטורה הנדרשת, התרמוסטט הוא זה שמפסיק את פעולת החימום.

גוף חימום בדוד כשמו כן הוא, זהו החלק שמבצע את החימום במים בעזרת האנרגיה החשמלית שהוא מקבל כאשר התרמוסטט מזהה שהטמפרטורה נמוכה מהנדרשת. ידוע שלגוף חימום לדוד מחיר שנע בין 500-700 ₪.

פלאנג' הוא מעיין תושבת עגולה אליה מתחברים גוף החימום בדוד והתרמוסטט, כאשר נדרש להחליף פלאנג' משמעות הדבר אומרת להחליף גם את התרמוסטט וגם את גוף החימום של הדוד.