טכנאי גז

פיני סיון טכנאי
053-733-5758
פיני סיוון קבלן וטכנאי גז המתמחה בהתקנת תשתיות גז בכל הרמות, התקנת מחממי מים, התקנת מאידים ואיתור דליפות גז. שירות ועבודה על פי תקן.

סרגי קופרמן טכנאי גז
050-733-1585
טכנאי גז מומחה המעניק שירותים מגוונים בתחום הגז במקצועיות ובמסירות, ללא קיצורי דרך.

חורה גז
050-314-0401
חברת גז הנותנת שירותים לכל חלקי הארץ. טכנאי רמה 1+2 ועומדת בכל התקנים והדרישות המחמירות ביותר לבטיחות ועבודת גז.

טכנאי גז
מתכננים ארוחה טובה, מפנטזים על הרגע שבו תשבו ותאכלו בהנאה, כל המצרכים מוכנים על השיש במטבח… מדליקים את הגז ומגלים שהוא לא עובד? זקוקים לטכנאי גז שיבדוק את הכיריים שלכם? טכנאי.קום אינדקס טכנאי כיריים גז מוסמכים המספקים שירותי תיקון כיריים גז בכל אזור מצפון ועד דרום ומטפלים בגז מכל סוג ומכל מותג המשווק בארץ. רבים מן המקרים בהם הגז לא פועל בסופו של דבר מתבררים כמקרים בהם בלון הגז נגמר, ועבור זה לא תזדקקו לטכנאי גז מוסמך אלא לחברה המספקת בלוני גז, כל שתצטרכו לעשות הוא לחייג לחברת הגז המועדפת עליכם ולבקש הזמנת גז לביתכם.

תיקון כיריים גז
מנסים להדליק את הכיריים גז אך ללא הצלחה? חשוב לתת לבעל מקצוע ולטכנאי כיריים איכותי לבדוק את המקרה. בעיות גז עלולות להיות גם מסוכנות ויכולות לסכן את כל דיירי הבית ואת האנשים הנמצאים בסביבת מקור הגז, במקרים בהם יש ריח חריף של גז בסביבת הבית יש להתקשר בדחיפות לטכנאי שיבדוק את הבעיה ויטפל בה בהקדם, דליפת גז יכולה להיות קטלנית ועלולה לגרום לפיצוץ ולנזק חמור. באתר טכנאי.קום כל טכנאי המוצג הינו טכנאי גז מוסמך שיודע לאבחן ולפתור כל בעיית גז כזו או אחרת, יחד עם וותק וניסיון של שנים בתחום התיקון כיריים גז ועם אינספור לקוחות מרוצים. כמו כן, נמצאים ברשימתנו גם טכנאי גז יצאת צדיק אשר השתתפו בלא-יודעין בתכנית הטלוויזיה "יצאת צדיק" בערוץ 2 עם חיים הכט ויצאו צדיקים, אמינים וישרים כאשר התבקשו לבצע תיקון גז בבית הלקוח.

טכנאי גז

התקנת כיריים גז
קניתם כיריים גז חדשות וכעת אתם זקוקים לטכנאי גז שיבצע עבורכם התקנת כיריים גז בביתכם? אז ראשית, תתחדשו! מומלץ לקרוא ולהבין את חשיבות הקריאה וסוג הטכנאי אותו תזמינו לביצוע ההתקנה. בשנים האחרונות אנו שומעים לצערנו על יותר ויותר ליקויים הנמצאים בעת התקנות גז למיניהם על ידי טכנאים לא מוסמכים המספקים שירותי התקנת כיריים גז ללא כל הסמכה וזאת יכולה להוות סיכון גדול עד כדי נזק של ממש, מהסיבה הזאת אנו ממליצים להזמין אך ורק טכנאי גז מוסמך שיספק לכם את תחושת הביטחון שיש בעל מקצוע והוא אכן יודע מה הוא עושה בעת ההתקנה ואינו "חאפר" או בעל מקצוע לא אמין שעלול לסכן אתכם ואת משפחתכם. כאשר אתם מזמינים אליכם טכנאי גז יש לבקש מהטכנאי להציג את רישיונו ולוודא כי אכן מדובר בטכנאי מוסמך, שכן למד את המקצוע והינו בעל הכישורים לבצע התקנת כיריים עבורכם ללא כל חשש וללא כל נזק עתידי שיכול להיגרם עקב חוסר מקצועיות.

בשביל מה אני צריך טכנאי גז?
בשונה מהרבה עבודות ביתיות ותיקונים במכשירים שונים בבית בכלל ובמטבח בפרט, גז עלול להיות מסוכן במידה ולא מטפלים בו עם הידע הנדרש וההסמכה המתאימה, שכן עלולים להיגרם עקב חוסר מקצועיות או חוסר ידע בביצוע התיקון או כל דבר הנעשה סביב הכיריים שלכם. לא כדאי להסתכן ולגעת בגז כאשר אנחנו לא מוסמכים לכך, בצעו קריאה לטכנאי דרך האתר ותהיו בטוחים שהגז שנמצא בביתכם לא מהווה סכנה עבורכם.